Creditwest Insurance Ve Union Sigorta Ve Reasürans Brokerliği A.Ş’den Özel Eğitim Semineri

Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinden Union Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş’nin Creditwest Insurance için 19-22 Temmuz 2018 tarihleri arasında Bulgaristan’ın Plovdiv şehrinde düzenlediği Creditwest’e özel ğitim semineri başarıyla tamamlandı.

Creditwest Bank Genel Müdürü Mazher Zaheer, Genel Müdür Yardımcısı Şahin Pekel, Creditwest Insurance  Yönetim Kurulu Başkan Vekili  Mehmet Uzun, Genel Müdürü Hicran Kanat ve Creditwest Insurance  Yönetmen ve Yönetmen Yardımcılarıyla Creditwest Bank Şube Müdürlerinin katıldığı eğitimde  Union Sigorta ve Reasürans Brokerliği Aş.’nin Genel Müdürü İlknur Ardıç eğitimci olarak yer aldı. İlknur Ardıç seminerde,” Sigortacılığın dünden bugüne gelişiminin yanında Dünya ve Türkiye’de hizmete sunulan yeni sigorta ürünlerinin tanıtımını yaparak bu ürünlerin KKTC halkına da sunulması konusunda izlenilmesi gereke güzergahı anlatarak kapsamlı bilgiler verdi. Eğitim sonunda tüm katılımcılara sertifikaları taktim edildi.

Kanat: Müşterilerimize En İyi Hizmeti Vermek Ve Sektörde Fark Yaratmak İçin Eğitimleri Önemsiyoruz.

Creditwest Insurance Genel Müdürü Hicran Kanat yaptığı açıklamada, “günümüzde her sektörde olduğu gibi Sigortacılık sektörü de talepler doğrultusunda gelişen değişen bir sektör. Kurumumuzun misyonu müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini yakından takip ederek, beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunmaktır. Bu çerçevede dünya piyasalarını da yakından takip edip, personel eğitimlerini de arttırarak müşteri memnuniyetinin üst düzeyde olmasını amaçladıklarını, yenilenmeyi gelişmeyi önemsediklerini ifade etti.

Bulgaristan’da düzenlenen eğitimde dünya ve Türkiye piyasalarında gelişmekte olan yeni sigorta ürünleri hakkında bilgi aldık, bu ürünlerin fizibilite çalışmalarını yapmaya başladık, çok yakında yeni ürünlerimizi müşterilerimizin kullanımına sunacağız” dedi.