Kurumsal

Başkan Vekili’nin Mesajı

Ülkemizde sigortacılığın bilinçli geçmişi 1980 yıllarının başlarına tekabül etmektedir. Sigorta hizmetini talep edenler, kendilerine verilenin ne olduğunu bilmeden yada yanlış bilerek sigorta satın almışlardır.

DETAYLI BİLGİ

Altınbaş Holding

Temelleri 1950’li yıllarda atılan Altınbaş Holding bugün; enerji, finans, mücevherat, lojistik, gayrimenkul, eğitim ve spor alanlarında bünyesinde barındırdığı 35 markasıyla 3 kıtada faaliyet göstermektedir.

DETAYLI BİLGİ

kalite-politikamiz

Kalite Politikamız

Creditwest Sigorta, elementer branşlarda sigorta faaliyetleri göstermektedir. Bu alanlarda ürün ve hizmet kalitesinin belirleyici öğeleri uzmanlık, deneyim, dürüstlük, şeffaflık, güçlü sermaye yapısı, ve mevzuat bilgisidir.

DETAYLI BİLGİ

Müşteri İlişkileri Politikamız

Creditwest Sigorta ailesi olarak; Altınbaş Holding bünyesinde bulunmanın verdiği güçle, her zaman müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu, vizyon ve misyonumuz doğrultusunda; sektörde güçlü, saygın ve güvenilir bir şirket olarak kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz.

DETAYLI BİLGİ

Faaliyet Raporlarımız

Creditwest Insurance Murakıp Rapoları ve Bilanço / Kar-Zarar Raporları şöyledir.

DETAYLI BİLGİ

Tarihçemiz

Hızlı ve güvenilir hizmet vermeyi ilke edinen Creditwest Insurance Ltd. hasar ödeme taleplerini süratle inceleyerek yerine getirmektedir.

DETAYLI BİLGİ

Yönetim Kurulu

Creditwest Insurance yönetim kurulu şöyledir.

DETAYLI BİLGİ

Rating Raporları

Creditwest Insurance, JCR Eurasia Rating Raporları şöyledir.

DETAYLI BİLGİ