Kalite Politikamız

Creditwest Sigorta, elementer branşlarda sigorta faaliyetleri göstermektedir.

Bu alanlarda ürün ve hizmet kalitesinin belirleyici öğeleri uzmanlık, deneyim, dürüstlük, şeffaflık, güçlü sermaye yapısı, ve mevzuat bilgisidir. Creditwest Sigorta bünyesinde bulundurduğu uzman ve deneyimli kadroları güçlü finansal yapısı, sürekli gelişme ve iyileştirme anlayışı, deneyimli ve yaygın acente ağıyla kaliteli ürün ve hizmet sunmayı ve bunların sürekliliğini sağlamayı taahhüt eder.

Şirketimiz kadroları, deneyimli ve yaygın acente ağıyla müşterilerini bilgilendirmek, sigortacılık hakkında bilinçlendirmek, ihtiyacı doğru ve tam belirlemek ve talebi karşılayacak ürünü sunmak konusunda çözümleyici ve yönlendirici bir rol üstlenerek, müşteri odaklı bir yaklaşımı benimser. Hızlı ve eksiksiz hasar ödemesi, KKTC genelinde yaygın acenteleri, sigorta hizmetlerindeki öncülüğü ve sürekli ürün geliştirme kabiliyetiyle farklılığını ortaya koyar.

Her bir Creditwest Sigorta çalışanı, şirketimizin faaliyet alanı içerisine giren her konuda, etkinliğin ve verimliliğin artırılması amacıyla, düzeltici ve önleyici faaliyette bulunma ve öneri geliştirme sorumluluğuna ve bilincine sahiptir. Çalışanlarımız ve acentelerimiz, müşterilerimizden gelen görüşlerin ve eleştirilerin önemini ve değerini bilir, müşteri tatminini sağlama ve sürekli kılma yönünde daima çaba sarf eder. Creditwest Sigorta Üst Yönetimi, hizmet kalitesinin gelişmesi ve sürekli kılınması için gereken tüm desteği ve kaynakları sağlar.