Müşteri İlişkileri Politikamız

Creditwest Sigorta ailesi olarak; Altınbaş Holding bünyesinde bulunmanın verdiği güçle, her zaman müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu, vizyon ve misyonumuz doğrultusunda; sektörde güçlü, saygın ve güvenilir bir şirket olarak kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz. Bu ilkeyle sizlerin şikâyet ve taleplerinizi karşılamak; kalite standartlarımızı daha da ileri seviyeye ulaştırıp, hem daha iyi hizmet sunmak hem de sektörde fark yaratmak için “Müşteri İlişkileri Politikamızı” oluşturduk.

Creditwest Sigorta ailesinin birer üyesi olan sizlerin, her zaman en iyisini hak ettiğini düşünüyor, “Müşteri İlişkileri Politikamızı” sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Şeffaflık:

Creditwest Sigorta ailesi üyeleri; şikâyet, talep ve sorularını; doğru, eksiksiz, anlaşılabilir ve kolay bir şekilde istedikleri an ulaştırabilmektedir. Tüm iletişim kanallarımız sizlere açıktır.

Erişilebilirlik:

Creditwest Sigorta ailesi üyeleri; şikâyet, talep ve soruları için 7 gün 24 saat 678 00 00 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirler.

Cevap verilebilirlik:

Creditwest Sigorta ailesi üyeleri; şikâyet, talep ve sorularına en kısa sürede cevap bulabilmektedirler.

Objektiflik:

Creditwest Sigorta ailesi üyelerinin herhangi bir konu hakkında başvurdukları şikâyet, talep ve soruları ön yargısız ve adil bir şekilde değerlendirilmektedir.

Gizlilik:

Creditwest Sigorta’nın kuruluşundan bugüne kişisel verilerin korunması son derece önemlidir. Bu nedenle bize emanet ettiğiniz kişisel verileriniz her zaman gizli tutulmaktadır.

Müşteri Odaklılık:

Her zaman en iyisini hak eden Creditwest Sigorta ailesi üyelerine; etkin, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler sunulmakta, ihtiyaçları karşılanmakta ve hakları her zaman korunmaktadır.

Sürekli İyileştirme:

Sektörün en güçlü şirketlerinden biri olan Creditwest Sigorta, aile üyelerinin daha iyi hizmet alabilmesi ve doğru yönlenebilmeleri için, sunulan tüm sigortacılık hizmetlerinde sürekli iyileştirmeler yaparak, yatırımlarına ara vermeden devam etmektedir.

Hızlı ve Etkin Çözüm:

Creditwest Sigorta; aile üyelerine ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve etkin çözümler üretebilmek için sektöre yenilikler getirmektedir.

Profesyonellik:

Creditwest Sigorta, aile üyelerine; uzman şikâyet çözüm kadrosu ile en iyi hizmeti sunmaktadır.